Deskorolka 40 cm x 60 cm Si-iS
search
  • Deskorolka 40 cm x 60 cm Si-iS
  • Deskorolka 40 cm x 60 cm Si-iS
  • Deskorolka 40 cm x 60 cm Si-iS
  • Deskorolka 40 cm x 60 cm Si-iS
  • Deskorolka 40 cm x 60 cm Si-iS

Deskorolka 40 cm x 60 cm Si-iS

Deskorolka to jeden z podstawowych sprzętów stanowiących wyposażenie sal SI, wykorzystywana zarówno podczas terapii jak i diagnozy. Stymuluje układ przedsionkowy, kształtuje prawidłowe napięcie mięśniowe, w tym idealnie usprawnia obręcz barkową, pomaga w wygaszaniu przetrwałych odruchów oraz wzmacnia poczucie własnego ciała, mające wpływ także na niepewność grawitacyjną.

Wykorzystywana jest także do kształtowania umiejętności planowania motorycznego

Sprzęt jest stabilny, co umożliwia przyjęcie przez dziecko różnych pozycji w zależności od rodzaju ćwiczeń. Posiada tzw. uszko, zaczep, który umożliwia zawiązanie liny lub włożenie/podpięcie specjalnej smyczy, dzięki której możemy także ciągnąć deskę. 

Deskorolka ma kółka łożyskowane (NIE-plastikowe, meblowe kółka), dzięki temu jest wytrzymała na większe obciążenia- nawet do 120kg. 

Deskorolka wykonana jest ze sklejki, której zakończenia są zaokrąglone (co dodatkowo sprawia, że deskorolka jest bezpieczna w użyciu), pokryta jest pianką tapicerską, a na niej materiał skaj. Materiał skaj pomaga utrzymać deskę w czystości. 

Deskorolka jest wykonana wyłącznie z atestowanych materiałów bezftalanowych

Dane techniczne:

  • długość: 60cm
  • szerokość: 40cm
  • obciążenie do 120kg
  • wiek dziecka: 3-18lat

Czas realizacji: 3-21 dni

Produkt posiada deklarację zgodności CE.

Korzystanie z produktu możliwe tylko pod opieką terapeuty z kwalifikacjami lub osoby dorosłej oraz po zapoznaniu się z instrukcją obsługi.

Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Elementy składowe oferowanego sprzętu spełniają wymagania norm zharmonizowanych – posiadają certyfikaty/deklaracje zgodności.

Zdjęcia produktów są poglądowe, mogą różnić się odcieniem koloru. Standardowym kolorem produktów podwieszanych i naziemnych jest kolor granatowy.

W przypadku zainteresowania Państwa innymi wymiarami deskorolki lub innym materiałem (pod kątem kolorystyki i faktury), prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem. 

Jeśli sprzęt uległ zużyciu i trzeba wymienić kółka, można zakupić je również w naszym sklepie:

KÓŁKA

Produkty powiązane