Witamy w Sklepie oraz Centrum Diagnozy i Terapii Dzieci „Si-iS”

Si-iS to sklep stworzony z myślą o każdym kliencie.

Zapraszamy:

  • dzieci z ich rodzicami, opiekunami po zabawki rozwijające kreatywność i wspomagające rozwój dzieci, zabawki, dzięki którym dorosły może super spędzić czas wolny ze swoją pociechą. Rodzicu wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka to inwestycja w przyszłość
  • rodziców dzieci, dla których ważny jest prawidłowy rozwój dziecka, i poszukują zabawek i pomocy które wspomogą ich działania
  • rodziców z dziećmi, u których zdiagnozowano zaburzenia integracji sensorycznej opóźnienie psychoruchowe, opóźniony rozwój ruchowy, opóźniony rozwój mowy. W naszym sklepie dobierzemy odpowiednie pomoce (np. na podstawie opinii w sprawie oceny rozwoju procesów integracji sensorycznej), które odpowiednio będą wspierać rozwój dzieci.
  • dziadków- doradzimy zabawki, które ucieszą każdego wnuka i sprawią, że różnica pokoleń nie będzie mieć znaczenia w ich relacjach.

Ze względu na specjalizację sklepu, jedynego w swoim rodzaju sklepu stacjonarnego w Bydgoszczy, zapraszamy nauczycieli, terapeutów, studentów i wszystkich innych specjalistów, których pasją jest praca z dzieckiem. Zapraszamy specjalistów pracujących z dziećmi a także osoby, które niebawem będą mieć przyjemność wpływać na rozwój dzieci, do podejrzenia warsztatu pracy terapeutów oraz wymiany doświadczeń.

Kolejną naszą zaletą, a zarazem czymś co nas wyróżnia na rynku nasyconym zabawkami i pomocami terapeutycznymi jest obecność sali terapeutycznej. Nasi Klienci mają możliwość poznać przeznaczenie produktu a zarazem dokonać przemyślanego, bo odpowiednio dobranego do zainteresowań, poziomu rozwoju dziecka zakupu.

Artykuły zakupione w naszym sklepie to produkty o najwyższej jakości, posiadające certyfikaty, spełniające wszelkie wymagane normy. Podstawą w zabawie z dzieckiem jest bezpieczeństwo, które właśnie zapewniają nasze produkty.

Choć jesteśmy młodą firmą na rynku to nie czas przemawia za naszym profesjonalizmem, ale znajomość branży w praktyce. Na co dzień zajmuje się diagnozą i terapią dzieci, a także pracuję z rodzicami radzę jak uczyć- bawiąc się, wspomagam dorosłych w podnoszeniu kompetencji wychowawczych.

Wierzymy, że zakupione u nas produkty oraz profesjonalna obsługa, sprawią, że Państwo będziecie naszymi Stałymi Klientami, a Państwa zadowolenie naszą inspiracją do dalszych poszukiwań coraz to lepszych i spełniających Państwa największe oczekiwania produktów.

Jeśli Państwo poszukujecie produktu, którego nie ma w naszym sklepie, możemy go dla Państwa zdobyć.

W celu podnoszenia jakości sklepu, sprzedaży będziemy wdzięczni za Państwa sugestie i wskazówki.

„Si-iS” to także Centrum Diagnozy i Terapii, w którym specjaliści oferują pomoc psychologiczno- pedagogiczną oraz logopedyczną. Zapraszamy Państwa do konsultacji/ porad dotyczących podnoszenia kompetencji wychowawczych w pracy z dziećmi.

U nas Państwo możecie sprawdzić czy dziecko rozwija się zgodnie z normami rozwojowymi, a także otrzymacie Państwo wskazówki jak bawiąc się- uczyć dziecko.

Oferujemy także różne terapie indywidualne i grupowe dla dzieci w zależności od trudności z jakimi Państwo się zgłaszacie.

Zapraszamy na szkolenia przygotowane dla Rodziców, Terapeutów, a także Młodych Pedagogów, Studentów

ZAPRASZAMY STACJONARNIE I WIRTUALNIE

Nasz zespół bierze udział również w różnych wydarzeniach. 

W tym roku były to: WARSAW TOYS&KIDS EXPO 2023!