Zadzwoń: 510 918 822 sklep@si-is.pl Czynne w godzinach: 10:00 - 17:00
0,00 zł 0

PUS

PUS- Czytanie ze zrozumieniem 1. Lektury

15,50 zł brutto

Seria książeczek PUS: Czytanie ze zrozumieniem, Lektury 1

  • Dostępny

PUS Czytanie ze zrozumieniem przeznaczona jest dla dzieci w klasach I-III

PUS Czytanie ze zrozumieniem Lektury 1 zawiera 14 fragmentów znanych i lubianych przez dzieci utworów literackich (m.in.Dzieci z Bullerbyn, Kubuś Puchatek, Szewczyk Dratewka, Doktor Dolittle, Plastusiowy pamiętnik, Akademia Pana Kleksa). 

Na każdy z fragmentów przeznaczone są dwie strony książeczki PUS. Na pierwszej dzieci mają za zadanie uzupełnić tekst odpowiednimi wyrazami pasującymi logicznie i gramatycznie. Druga strona to wybór właściwego zakończenia zdania lub wybór właściwego wyrażenia, lub odpowiedzi typu prawda czy fałsz/tak czy nie. 

Ćwicząc z książeczką PUS dzieci doskonalą zdolność kojarzenia faktów i zdarzeń, analizują i zapamiętują czytane teksty. Poza tym wzbogacają słownictwo, utrwalają formy poprawne gramatyczne. 

Seria PUS doskonale sprawdza się w codziennych ćwiczeniach z dziećmi w domu, ale także podczas zajęć korekcyjno- kompensacyjnych, dydaktyczno- wyrównawczych. 

Do korzystania z książeczki PUS w pełni, potrzebny jest zestaw kontrolny PUS, do kupienia w naszym sklepie

ZESTAW KONTROLNY PUS

Do zestawu kontrolnego pasują wszystkie książeczki

Poszukaj innych książeczek w naszym sklepie, kiedy Twoje dziecko opanowała materiał z książeczki, spróbuj wymienić ksiiążeczkę z innym dzieckiem. 

Napisz opinię

PUS- Czytanie ze zrozumieniem 1. Lektury

PUS- Czytanie ze zrozumieniem 1. Lektury

Seria książeczek PUS: Czytanie ze zrozumieniem, Lektury 1

Powiązane produkty