

Gra rozwijająca kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności motoryczne. Przekaż drugiej osobie hasło rysując je na tabliczce ale UWAGA! LEWĄ RĘKĄ!
Dla osób praworęcznych rysunek lewą ręką to nie lada wyzwanie, dlatego przeciwnik z pewnością będzie musiał użyć wyobraźni aby odczytać co autor miał na myśli.
Gra pełna zabawy i śmiechu dla całej rodziny. Hasła są w formie humorystycznych napisów
Gra to doskonały pomysł na rodzinne popołudnia i wieczory, ale także ciekawy pomysł i inspiracja dla terapeutów/ specjalistów pracujących nad usprawnianiem ręki słabszej.
Ciekawa pomoc terapeutyczna podczas terapii ręki lub dla seniorów aby długo zatrzymać sprawność manualną rąk.
„Jak Kura Pazurem” to wyjątkowa gra, która nie tylko dostarcza świetnej zabawy, ale również rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności motoryczne graczy. Gracze muszą zilustrować hasła w zabawny sposób, korzystając z lewej ręki, a po wylosowaniu specjalnej karty – także stopą lub w ustach! Dzięki takiemu wyzwaniu gra staje się świetną okazją do ćwiczenia koordynacji ruchowej i usprawniania ręki słabszej.
„Jak Kura Pazurem” to doskonała pomoc terapeutyczna, idealna zarówno w pracy z dziećmi, jak i dorosłymi, którzy chcą poprawić sprawność manualną. Gra wspomaga terapię ręki, rehabilitację oraz jest inspiracją do ćwiczeń wśród seniorów, którzy chcą utrzymać sprawność manualną. Zabawne hasła, takie jak „Laponia” czy „Piraci z Karaibów”, gwarantują mnóstwo śmiechu i emocji, a możliwość dodania własnych haseł zwiększa zaangażowanie i kreatywność. Doskonała na rodzinne popołudnia, a także świetna pomoc dla terapeutów i specjalistów w pracy z osobami potrzebującymi rehabilitacji ręki.
DANE TECHNICZNE:
Zawartość opakowania: 116 elementów