Zadzwoń: 510 918 822 sklep@si-is.pl Czynne w godzinach: 10:00 - 18:00
0,00 zł 0

Zabawki Edukacyjne

Emocje – nazywam, rozumiem, wyrażam. Gra planszowa

98,00 zł brutto

  • Dostępny

0 reviews Dodaj opinię

Planszowa gra terapeutyczna EMOCJE – nazywam, rozumiem, wyrażam 

skierowana jest do wszystkich grup wiekowych oraz przeznaczona do rozgrywki w każdym miejscu i czasie.

Gra jest nieodzownym narzędziem pracy dla terapeutów, psychologów, pedagogów, trenerów, coachów i wszystkich tych osób, które na co dzień mają do czynienia z trudnościami w wyrażaniu emocji.

Sprawdzi się w gabinetach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w gabinetach terapeutycznych, w gabinetach pedagogów szkolnych.

Niewątpliwym atutem gry jest możliwość wykorzystania jej walorów zarówno podczas sesji terapeutycznych, jak i szkoleń czy rozgrywek rodzinnych.

Przy wykonywaniu kolejnych zadań gracze w formie zabawy będą trenować swoje umiejętności związane z określaniem i wyrażaniem własnych emocji.

Głównym celem terapeutycznym gry jest omówienie czterech podstawowych emocji: radości, złości, smutku, lęku oraz doskonalenie umiejętności nazywania i konstruktywnego wyrażania emocji .

Dodatkowo gracze będą mogli kształtować takie zdolności jak: współpraca, tolerancja i akceptacja innych, nawiązywanie pozytywnych relacji, budowanie poczucia własnej wartości, aktywne słuchanie, umiejętności z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej, czerpanie przyjemności oraz satysfakcji ze wspólnej zabawy oraz możliwości przebywania w grupie.

Jednorazowo w grę może grać do 5 graczy.

Opakowanie zawiera:

- 6 trójkątnych plansz

- komplet pionków

- kostkę

- książeczkę stanowiącą szczegółową instrukcję wykorzystania gry.

Wymiary pudełka: 280 x 280 x 30 mm. 

Napisz opinię

Powiązane produkty