Zadzwoń: 510 918 822 sklep@si-is.pl Czynne w godzinach: 10:00 - 17:00
0,00 zł 0

Rozwój pamięci i logicznego myślenia

Mozaika XXL w drewnianym pudełku

186,00 zł brutto

  • Dostępny

Mozaika w drewnianym pudełku - klocki / układanki

Mozaika w drewnianym pudełku to zabawa edukacyjna przeznaczona dla dzieci i dorosłych od 3 do 100 lat. Rozwija twórcze umiejętności dziecka, ponieważ z jej klocków można komponować wiele wzorów, zróżnicowanych pod względem ilości, kształtu, koloru klocków i rodzaju figur geometrycznych.

Mozaika służy doskonaleniu takich cech, jak: koncentracja, umiejętność analizowania, tworzenie logicznych struktur i kombinacji. W zabawie z mozaiką podstawową wartość stanowi obserwowanie w połączeniu z manipulowaniem, możliwość obrysowywania i odwzorowywania.

Może być wykorzystywana jako materiał wspomagający na zajęciach w szkole i przedszkolu, jako narzędzie diagnostyczne i terapeutyczne w gabinetach i poradniach pedagogiczno-psychologicznych, a także jako niezwykle uniwersalna zabawka we wszelkich zabawach domowych i świetlicowych. Sprawdzi się w edukacji domowej.

Może być znakomitym upominkiem dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W skład układanki / klocków - mozaiki wchodzi:

  • 250  drewnianych klocków, trójkątów i rombów: czerwonych, zielonych, niebieskich, żółtych i pomarańczowych.
  • zestaw 20 dwustronnych plansz w formacie A4 z przykładowymi wzorami

Klocki i książeczka z wzorami znajdują się w wygodnym drewnianym pudełku, które ułatwia porządkowanie i przechowywanie wszystkich elementów.

Napisz opinię

Mozaika XXL w drewnianym pudełku

Mozaika XXL w drewnianym pudełku

Powiązane produkty