MATA SENSORYCZNA- JEŻ KOREKCYJNO- MASUJĄCY
search
  • MATA SENSORYCZNA- JEŻ KOREKCYJNO- MASUJĄCY
  • MATA SENSORYCZNA- JEŻ KOREKCYJNO- MASUJĄCY
  • MATA SENSORYCZNA- JEŻ KOREKCYJNO- MASUJĄCY

Mata sensoryczna, korekcyjno–masująca JEŻ

Najwyższej jakości mata masująca Jeżyk z kolcami

Dzięki działaniu stymulującemu maty na punkty akupresury umiejscowione na ciele człowieka, pobudzane jest funkcjonowanie poszczególnych narządów odpowiedzialnych za utrzymanie równowagi hormonalnej w organizmie oraz wydzielanie się endorfin - hormonów szczęścia.

Mata ortopedyczna masująca Jeżyk pomocna jest przy problemach z bólem pleców, szyi, kręgosłupa, rwą kulszową, napięciem i skurczami mięśni, słabym krążeniem, trawieniem, artretyzmem, bezsennością, bólami głowy, zmęczeniem, stresem lub depresją, skutecznie pomaga odprężyć się i zrelaksować ciało, a także złagodzić ból, bez potrzeby stosowania dodatkowych środków farmakologicznych.

Jeżyk używany jest do masażu (np. akupresury) punktów reflektorycznych (motorycznych) na stopie, wzmacniając mięśnie. Masaż punktowy polecany jest szczególnie osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

Stymulacja mięśni krótkich stopy pomaga zwalczyć ból zmęczonych stóp. Masaż stóp wykonywany jest, dzięki spacerowaniu po "Jeżyku".

Matę Jeżyk rozkładamy najlepiej na kocu rozłożonym na twardym podłożu. Możemy jej używać do masażu dowolnych części ciała. Spacerując po niej, masujemy stopy, leżąc - masujemy kręgosłup. Ponadto można się po niej turlać, siedzieć na niej i opierać się.

Mata jest produktem polskim

Wymiary: 100x30 cm

Kolor: zielony, kolorowa, niebieski perłowy

Kolor maty wysyłamy losowo w zależności od stanu magazynowego.